Комп'ютерний томограф

NewTom 2D 3D
Italy Cefla Group


ПРОДАЖ, МОНТАЖ, ОБСЛУГОВУВАННЯ
ШОУ-РУМ КИЇВ, ДНІПРО, ОДЕСА, ЛЬВІВКомп'ютерний томограф
NewTom 2D 3D
Italy Cefla Group


Продаж, навчання, обслуговування
Шоу-рум Київ, Одеса, Львів, Дніпро
  • Гарантія до 2 років. Офіційні поставки
  • Сертифікати для отримання ліцензій МОЗ
  • Розтермінування, лізінг до 3 років, аванс від 30%
  • Гарантія до 2 років.
    Офіційні поставки

  • Сертифікати для отримання ліцензії МОЗ

  • Розтермінування, лізінг до 3 років, аванс від 20%

КТ NewTom GO 2D/3D
Виробництво Італія CEFLA GROUP.
Першими у ствіті створили КТ для стоматології.

Дентальний рентгенапарат NewTom GO 2D/3D це найновіша концепція для стоматологічної практики, що поєднує в собі простоту використання персоналом та стабільно високу діагностичну якість обстежень. Для мінімізації дози опромінення застосовуються технології SafeBeam з автоматичним підбором параметрів експозиції. Спеціальні режими 3D ECOScan та 2D ECOPan дозволяють за необхідності ще більше знизити дозу опромінення (час сканування ~6 сек). Для оптимізації якості одержуваних знімків (чіткості, яскравості та контрасту) застосовується запатентована технологія ApT.
Для підвищення діагностичної якості ОЗУ застосовується технологія динамічного автофокусу MultiPAN, при якій за одне сканування формується набір із п’яти панорамних зображень на різних шарах з кроком 1 мм. 3D-сканування здійснюється з дуже високою роздільною здатністю (воксель 0,08 мм) з розмірами області сканування від 6х6 до 10х10 см та режимом попередньої пристрілки для уникнення помилок позиціонування голови та повторного сканування. Крім того для точності позиціонування голови прицілювання здійснюється трьома лазерними променями.
Для зменшення впливу артефактів наявності металу в роті застосовується фільтр aMAR (опція). Приймальний сенсор (CSI) з динамічним діапазоном 16 біт (65536 відтінків сірого).

Додаткові характеристики:

Напруга: 115-240 В, +- 10%/50/60 Гц +/- 2 %

Час сканування: PAN стандарт – 12 сек.; PAN еко - 6.6 сек.; 3D - HiRes регуляр/еко - 16,8/9,6 сек., стандарт - регуляр/еко - 11.2/6.4 сек.

Наявність цефалостату: так (збільшується ціна)

Розмір FOV: 10x10, 10x7, 10x6, 8x10, 8x7, 8x6, 6x7, 6x6

Позиціювання пацієнта: Сидячи, Стоячи

Детектор: CsI – на основі аморфного кремнію

Динамічний діапазон: 16 біт (65536 градації сірого)

Час реконструкції зображення: PAN – моментально, 3D – 15 сек.

Управління експозицією: SafeBeam(tm)

Напруга на трубці: 60~90 кВ/ 4~15 мА, фокусна пляма 0,5 мм.

Максимальний струм: 20А при 115В, 12А при 240В

ДЕТАЛІЗОВАНІ 3D-ЗОБРАЖЕННЯ З МІНІМАЛЬНО МОЖЛИВОЮ ДОЗОЮ
NewTom GO сканує об’ємні сегменти від 6 x 6 см до 10 x 10 см. Вибір з 3 попередньо встановлених налаштувань за якістю зображення та експозиції дозволяє адаптувати необхідну дозу рентгенівського випромінювання до конкретних діагностичних потреб: від дуже низької зі швидким скануванням, достатнім для планування середньою якістю для складання загального плану лікування і дуже високого рівня деталізації для аналізу дрібних структур кореневих каналів.

Технологічні рішення та протоколи, напрацьовані інженерами NewTom за понад 20 років, дозволяють застосовувати на апаратах автоекспозицію залежно від анатомічних характеристик пацієнта, досліджуваної галузі та реальних діагностичних потреб. В результаті на апаратах NewTom можна отримувати зображення високої якості з мінімально можливою дозою опромінення пацієнта.

ТЕХНОЛОГІЇ ОТРИМАННЯ СТАБІЛЬНОЇ ЯКОСТІ ОПТГ

Апарат NewTom GO 2D/3D забезпечить швидку точну діагностику з високою деталізацією одержуваних зображень завдяки чутливості найсучаснішого датчика CMOS та спеціального програмного забезпечення. Роботу оператора сильно спрощує вбудована технологія ApT (Autoadaptive Picture Treatments), що дозволяє отримувати стабільно чіткі та деталізовані панорамні знімки. А функція aPAN (адаптивна панорама) дозволяє отримувати за одне сканування відразу п’ять шарів панорамних зображень, щоб лікар міг вибрати шар з найбільш відповідним деталізацією його області.

Заявка на рентген
КТ NewTom GO 2D/3D
CEFLA MEDICAL EQUIPMENT. Площа заводу 176 000 кв.м.
Побачити наживо