РЕНТГЕН ОБЛАДНАННЯ
"ПІД КЛЮЧ"
КТ, МРТ АПАРАТИ

15 РОКІВ ДОСВІДУ
ШОУ-РУМ КИЇВ, ОДЕСА, ЛЬВІВ, ДНІПРОРЕНТГЕН ОБЛАДНАННЯ
"ПІД КЛЮЧ"
КТ, МРТ АПАРАТИ


15 РОКІВ ДОСВІДУ
ШОУ-РУМ КИЇВ, ОДЕСА, ЛЬВІВ, ДНІПРО
 • Гарантія до 2 років. Офіційні поставки

 • Доставка, монтаж, обслуговування

 • Розтермінування, лізінг до 5 років

 • 3 000+ найменувань, гарантія до 2 років

 • Доставка, монтаж, обслуговування

 • Розтермінування, лізінг до 5 років

Рентген апарати
Комп'ютерний томограф Toshiba Aquilion 64. б/у. Японія
Aquilion 64 виробництва Toshiba Мультисрізовий КТ-сканер преміум-класу
Система Aquilion 64 є мультизрізовим КТ-сканером з можливістю одночасного отримання 64 зрізів товщиною 0,5 мм за час повного обороту 0,35 с.
Aquilion 64 чудово підходить для дослідження головного мозку і всього тіла, включаючи формування зображень серця та судин і, особливо, у випадках, коли необхідно отримати дані для великих обсягів при одноразовій затримці дихання, наприклад, при множинні травми, емболії легень та в онкології.

КТ Philips Brilliance 64. б/у
Апарат є одним з самих сучасних, потужних і універсальних систем на сьогоднішньому ринку. Завдяки 64-канальної конфігурації ця установка здатна обробляти серцево-судинні, травматологічні, легеневі, педіатричні і багато інших задач по візуалізації.
Рентгенівська трубка: 800 8,0 MHU;
Сегментований анод;
Інтелектуальний інтерфейс;
Детектори 64×0,625 мм;
Реконструктор: 20 знімків/с;
4D Angio Volume;
Повітряна система охолодження;
Комп’ютерний томограф ANATOM 32 Fit
 • Томограф премиум класса.
 • Генератор мирового производителя Spellman (США).
 • Встроенные протоколы низких доз.
 • Рентгеновская трубка VAREX (США).
 • Керамический детектор OptiWave собственного производства.
 • Пакет фирменных программ и технологий ANKE.
 • Интеллектуальная платформа ClearView.
 • Комплектация инжектором, принтером и UPS-системой.
Маммограф Siemens Mammomat 3000 Nova.
Мамографічна система високого класу для скринінгових та діагностичних досліджень.
Пристрій пропонує найуніверсальнішу технологію для візуалізації грудей та біопсії.
Рентгенівський мамограф забезпечує високу якість зображення, зручний в керуванні та безпечний для пацієнта. Його відкритий дизайн, вбудовані функції та надійність роботи гарантують найвищу продуктивність.
Висока роздільна здатність;
Дрібні деталі добре видно;
Мала доза опромінення;
Ітнеграція з іншими пристроями;
Ізоцентричне обертання труби по осі X;
Легкий доступ пацієнтів до всіх типів комплекції для обстеження;
Є можливість модернізації переходу на цифровий формат;
Чудові ергономічні умови;
Зручне керування та просте налаштування.

КТ Insitum 32 зріза

Комп'ютерний томограф Insitum 32 - мультизрізовий комп'ютерний томограф на 32 зрізів для рутинних і поглиблених діагностичних обстежень, малоінвазивних втручань під контролем КТ.

Комп'ютерні томографи Insitum розроблені з урахуванням сучасних вимог законодавства і тенденцій в променевій діагностиці. До ключових особливостей рентгенівських сканерів компанії Sinо Vision відносяться: знижене променеве навантаження, прискорене сканування з одержанням чіткого і детального зображення, що дозволяє виявляти патологічні зміни в будь-якій частині організму людини.

Області застосування - дослідження кістково-м'язової системи, структур головного мозку, органів черевної порожнини й малого таза, ангіографія магістральних і периферичних кровоносних судин.

Заявка на обладнання
МРТ апарати
МРТ PHILIPS ACHIEVA 1.5Т. б/у
Кожен із компонентів томографа (включаючи 16-канальну систему збору даних, технологію SmartExam, спеціалізовані котушки SENSE, технологію паралельного сканування Philips SENSE, методи відображення у всій їх глибині та різноманітності, а також інноваційні розробки в галузі оптимізації робочого процесу) працює на загальну роботи сканера.
Технічні характеристики:
Діаметр тунелю в Philips Achieva 1.5T - 60 см
Широкий отвір для пацієнта має розтруб 110 см
Горизонтальне переміщення 215 см із точністю ± 1.0 мм
Можлива синхронізація з датчиками фізіологічних сигналів із застосуванням стандартного обладнання для послідовного запуску та стробування: Датчик периферичного пульсу, Датчик дихальних скорочень, ЕКГ, ВКГ.
МРТ i_Magnate 1.5T. б/у
CR Wandong нещодавно випустив свою оптичну НАДПРОВІДНУ МРТ-систему i_Magnate 1.5 T. Ця система використовує найсучасніші оптичні технології передачі радіочастотних сигналів і технологію паралельної обробки зображень по 8-32 каналах. Це забезпечує чудову якість зображення і високу швидкість сканування.
Завдяки новій технології управління мобільними пристроями і цифровій платформі обробки зображень, ви можете насолоджуватися прекрасним досвідом інтелектуальної та ефективної роботи.
Головні функції:
Оптична технологія RF значно підвищує коефіцієнт SNR і якість зображення
Ультракороткий отвір з просторим діаметром отвору
8-32 канали паралельної реєстрації досягли більш високої швидкості сканування
Технологія нульового витрати гелію
Доступно управління мобільними пристроями

МРТ IMAX 1.5T

Магнітно-резонансний томограф IMAX 1.5T - магнітно-резонансна система з магнітним полем в 1.5 Тесла та підвищеною продуктивністю і новим покоління спеціалізованих програмам та інструментів для аналізу.

Більше можливостей при обстеженні

 • Інноваційна технологія комбінованої мультисегментної візуалізації (MUSIC) в поєднанні з технологією Tornado (зменшення артефактів руху) забезпечують контрастну і детальну візуалізацію.
 • Повний обсяг кількісної інформації по PDFF (фракція жирової щільності протонів) і CQ (якість хрящової тканини).
МРТ G-Scan Esaote для поглибленних досліджень м'язово-скелетної системи.

Магнітно-резонансний томограф G-scan - революційна діагностична система для візуалізації всієї скелетно-м'язової структури (стегна, коліна, щиколотки, стопи, поперекового і шийного відділу хребта, кисті, зап'ястя, плечі, передпліччя і ліктів) та голови.

Більш детально, більш точно, більш надійно.

Відкритість контуру та можливість нахилу конструкції - інноваційні технології при магнітно-резонансної томографії, які роблять позиціювання пацієнта невіддільною частиною дослідження кістково-м'язової системи.

МРТ 0,36 open i.
Магнітно-резонансний тограф i_Open 0.36T має найкомпактніший розмір і найменшу межу поширення магнітного поля в 5 Гаус, що дає змогу розмістити МРТ систему в кімнаті площею до 20 м2, водночас магнітне поле не виходити за межі приміщення. Унікальна розробка компанії WANDONG — Активна плоска система Екранування Градієнтів із використанням матеріалів, аморфних до вихрових струмів, виконує завдання компенсації дії вихрових струмів, яка стоїть перед розробниками МРТ-систем. Найпотужніша в галузі радіочастотна система з РЧ-підсилювачем потужністю до 6 кВт у поєднанні з потужною градієнтною системою забезпечують оптимальні для МР-томографа значення градієнта в межах від 11 до 30 мТ/м і швидкістю нарощування від 55 до 120 мТ/м/мс, що дає змогу отримувати радіочастотні імпульси оптимальної форми та дає більшу гнучкість під час формування необхідних послідовностей.
Наші бренди
Консультація експерта з рентгенобладнання, МРТ