КОСМЕТОЛОГІЧНЕ ОБЛАДНАННЯ
"ПІД КЛЮЧ"


15 РОКІВ ДОСВІДУ
ШОУ-РУМ КИЇВ, ОДЕСА, ЛЬВІВ, ДНІПРОКОСМЕТОЛОГІЧНЕ ОБЛАДНАННЯ
"ПІД КЛЮЧ"

15 РОКІВ ДОСВІДУ
ШОУ-РУМ КИЇВ, ОДЕСА, ЛЬВІВ, ДНІПРО
  • Гарантія до 2 років. Офіційні поставки. Сертифікати

  • Доставка, монтаж, обслуговування

  • Розтермінування, лізінг до 3 років, аванс 20%

  • Гарантія до 2 років.
    Офіційні поставки

  • Сертифікати для отримання ліцензії МОЗ

  • Розтермінування, лізінг до 3 років, аванс від 20%

Обладнання

Дерматоскоп D200EVO (Сanfield, США)

Цифрова система візуалізації з портативним сенсорним дисплеєм діагоналлю 2.5 дюйма для ранньої діагностики захворювань шкіри.

Дерматоскоп цієї моделі входить в групу найбільш технічно досконалих систем візуалізації шкіри й підшкірних структур. Якість і контрастність зображення відповідає всім жорстким стандартам медичної візуалізації, гарантує швидку, точну і надійну діагностику.

Зображення виводиться на екран монітора в режимі реального часу. При підключенні до комп'ютера або дерматоскопічної картографічної станції робота з програмами можлива з екрана приладу. Якісна оптика про німецького виробника забезпечує чітку передачу кольору без будь-яких спотворень на полі зору.

Дерматоскоп LTI (Brightfield, Швеція)
Надійні та зручні оптичні мікроскопи з 10 кратним збільшенням для дослідження поверхні шкіри. Прилади розраховані для проведення дерматоскопії в щоденній практиці лікаря-дерматолога і косметолога. Дерматоскопи модельного ряду LTI мають кілька конфігурацій, що дозволяє підібрати прилад, який оптимально підходить для потреб користувача. Прилад простий і зручний в роботі. Високоефективна система освітлення забезпечує яскраве й однорідне світло, чітке перенесення кольорів.
У косметології дерматоскопія дає можливість правильно визначити тип шкіри, спрощує вибір необхідного макіяжу, в також оцінювати його якість. Широко використовується дерматоскоп і в естетичній медицині, особливо при використанні лазера. Дерматоскопія дає можливість точно визначити тип косметологічного недоліку та обрати необхідний лазер і хвилю випромінювання, яка оптимальна в цьому випадку.
Капіляроскоп MicFiCap (Italeco, Італія)
Сучасний цифровий оптичний капіляроскоп з WiFi зв'язком для дослідження стану мікросудин на нігтьовому ложі. Технічні та функціональні характеристики приладу дозволяють оцінювати щільність і форму мікросудин, аналізувати розміщення і діаметр.
Капіляроскопія — сучасний безболісний метод діагностики, який виявляє перші ознаки ураження при захворюваннях серцево-судинної системи, діабеті, ревматизмі та інших патологіях.
У капіляроскопії використовується сучасна оптична система, яка забезпечує чітке і контрастне зображення з кратністю збільшення 500 - 600 х та роздільною здатністю 1.3 Мп. Візуалізація і реєстрація даних проводиться в фото- і відеоформатах.
Неодимовий лазер ULTRALIGHT (Quanta System, Італія)

Два режими дії.

Потужна технологія модулятором добротності, що дозволяє адаптувати вплив до індивідуальних особливостей кожного клієнта та забезпечити максимальну універсальність.

При цьому в лазерній системі можливі 2 режими впливу: чистий режим модулятора добротності та імпульсний режим.

Такий підхід Quanta System дає великі переваги на ринку лазерів естетичної медицини з модулятором добротності, оскільки позбавляє використання неефективних витратних наконечників на барвниках.

Показання.

Видалення доброякісних пігментованих новоутворень

Видалення татуювань (чорного, синього, коричневого, червоного, оранжевого, жовтого та фіолетового кольору)

Освітлення небажаного волосся

Омолодження шкіри

Алергічні стани стопи (шкіра та нігті).

Лазерна установка серії Thunder MT (Quanta System, Італія)

Лазерна установка з гібридним випромінюванням 755 і 1064 нм (олександритовий і неодимовий лазери).
Лазерні платформи цієї серії є потужним інструментом у видаленні небажаного волосся в усі пори року на всіх фототипах шкіри, лікуванні судинних недоліків і проведенні процедур омолодження.
Дієвість і безпека лазера Thunder MT визнані експертами в області естетичної хірургії. Лазерна система — переможець в престижному міжнародному конкурсі кращих технологій і клінік в індустрії краси The Aesthetic Industry Awards у 2017-2018 роки.
Діодний Лазер Stardust (ITS Group, Італія)
Лазер з трьома хвилями для проведення епіляції на всіх фототипах шкіри.
Найскладніші випадки епіляції вирішуються поєднанню в одному діодному стеку — потужності світлової хвилі 808 нм, ефективності неодимового лазера з хвилею 1064 нм та продуктивності олександритового лазера 755 нм. Система з унікального сапфірового скла забезпечує передачу лазерного променю з заданими характеристиками без оптичних спотворень і аберації, гарантуючи точність впливу й охолодження до - 5 градусів за Цельсієм.
Лазер оснащений інноваційною системою потрійного охолодження. Стеки діодного лазера виділяють багато тепла і вимагають постійного охолодження. У Stardust використовується унікальна мікроканальна система в поєднанні з золотим і мідним теплообмінниками. Лазерний стек має спеціальне покриття MPRS (дзеркальна полірована відбивальна поверхня), яке підвищує ефективність випромінювання при незмінній потужності.
Багатоцільовий лазер MultiPulse (Asclepion, Німеччина)

Лазер (CO2) для використання в загальній і пластичній хірургії в області дерматології, косметології, гінекології, урології, оториноларингології та проктології.
Особливості використання лазера в медицині.
Знеболювання, кровотеча, запобігти інфікуванню - ці три пункти завжди були актуальні в хірургії. При операції пацієнту загрожувала смерть від больового шоку. Якщо він і переносив біль, то міг померти від крововтрати. Потім організм повинен був подолати інфекцію, розвивалася в рані.

Переваги медичного лазера MultiPulse:

Наявність 3 режимів роботи - безперервний (CW), імпульсний (PW), суперімпульсний (SP)

Великий вибір інструментального набору, сканерів (TopScan, MicroScan), мікроманіпуляторів і адаптерів

Точний і передбачуваний вплив на тканину лазерного променя з гарантованим лікувальний ефект і коротким реабілітаційним періодом

Сучасна система управління - кольоровий дисплей з основними робочими параметрами

Мобільність і компактність - компактний, легкий в транспортуванні

Якість і надійність європейського виробника

Апарат Rinnova Plus Frax (ITS Group, Італія)

Апарат RF ліфтингу для салонів краси та клінік естетичної медицини на основі монополярного, біполярного та фракційного радіочастотного випромінювання.

Rinnova Plus Frax – винятковий результат та тривалий ефект мультирежимного впливу.

Конструктори ITS group поставили перед собою амбітну мету – створити потужний та функціональний прилад, який дає стабільний та гарантований результат. І це їм вдалося!

У Rinnova Plus Frax використовуються 3 різновиди радіочастотного випромінювання. Монополярний режим випромінювання з двома частотами впливає на глибокі шари дерми, біполярний режим впливає поверхневі шари, забезпечуючи негайний ліфтинг.

Фракційний режим дозволяє працювати з дрібними м'язами обличчя, розгладжувати дрібні зморшки, показувати чудовий результат процедур безопераційного контурування особи.

Imperium Med 300 (Brera medical technologies, Італія)

Багатофункціональний косметологічний комбайн з унікальним поєднанням 3 методик - радіочастотного випромінювання, абразивного і квитанційного ультразвуку.
Синергія цих технологій дозволяє успішно усувати цілий ряд косметологічних недоліків і прискорювати процеси регенерації після пластичної хірургії.
Синергія методик
Комбіноване використання методик низькочастотного ультразвуку та радіочастотного ліфтингу дозволяє досягати прекрасних результатів в лікуванні целюліту, поліпшення текстури шкіри, безопераційного контурування обличчя і тіла, зменшення зморшок і шрамів.
Косметологічний комбайн комплектується набором аплікаторів, які дозволяють проводити процедури RF ліфтингу на обличчі й тілі. Це дає можливість працювати з усіма групами м'язів і вирішувати широкий спектр естетичних проблем.
Апарат Slimspec (Medispec, США)

Ударно-хвильова система для косметології та естетичної медицини, використовується для лікування целюліту та контурування тіла.

Сфера використання:

Лікування целюліту;

Контурування тіла;

Зменшення локальних жирових відкладень;

Зміцнення м'язів;

Глибокий масаж;

Лімфодренаж;

Поліпшення тургору та еластичності шкіри;

Лікування розтяжок.

Як працює радіальна акустична хвиля?
Акустичні радіальні хвилі викликають негайний ефект у м'яких тканинах. Під впливом ударної хвилі відбувається збільшення метаболічної активності, посилення мікрокровотоку та відтоку лімфи, прискорення виведення продуктів розпаду.
На клітинному рівні відбувається збільшення проникності оболонки, особливо в жирових клітинах, вивільнення і дренування зайвої рідини. На макрорівні - зменшення набряклості й пастозності тканини, збільшення тургору. Видиме косметологічне поліпшення помітно вже після першого сеансу.
Автоклав TANDA Steri (Brightfield, Швеція)

Горизонтальний стерилізатор класу В на 18/23 літрів. Автоклав призначений для стерилізації всіх типів медичних, стоматологічних, косметологічних інструментів в пакуванні та без нього, текстильних виробів.

Адаптивність.

Режими стерилізації та конструкція апарату дозволяють максимально адаптувати прилад до потреб вашої клініки. Виходячи з потоку пацієнтів можна вибрати стерилізатор об'ємом 18 або 23 літри.

Чотири цикли стерилізації підходять для всього спектру медичних і стоматологічних інструментів, включаючи інструменти зі складною конструкцією. Режим «Пріон» спеціально розроблений для повного знищення субмікроскопічних інфекційних частинок і вірусів.

Конструкція внутрішньої камери дає можливість максимально раціонально та ефективно використовувати робочий простір.

Автоклав A10B/A50B (HäTmed GmbH, Німечччина)

Нове покоління автоклавів класу B для швидкої стерилізації з об'ємом камери 5/10 літрів.

Швидка та якісна стерилізація забезпечується за рахунок технологій нового покоління - попередньої вакуумізації та вакуумного сушіння. Інструмент готовий до використання через 11 хвилин після завантаження!

Швидкість. Вся програма стерилізації становить 11 – 15 хвилин, включаючи триразову вакуумізацію, сам процес стерилізації та сушіння. У цей цикл входять функції «попередньої вакуумізації» та «вакуумної сушки». Швидкісне автоклавування забезпечує швидкий обіг інструментів, що особливо важливо у стоматології та стоматологічній імплантації.

Безпека. 3-кратна вакуумізація швидко видаляє холодне повітря з порожнин в інструментах, сприяючи повному проникненню пари. Це гарантує якісну стерилізацію і рівномірно нагріває інструмент, попереджаючи його пошкодження.

Заявка на обладнання

Косметологічні крісла

Косметологічне крісло ТDМ-201/DМ-234D (Brightfield, Швеція)

Мобільне косметологічне крісло з каркасом із хромованого металу. Положення ножної та головної секції регулюється механічно.

Характеристики

Висота столу – 730 мм

Довжина столу – 1850 мм.

Ширина столу без ручок – 600 мм.

Ширина столу з ручками – 860 мм.

Знімний підголівник

Підлокітники - знімні

Вантажопідйомність – 150 кг

Покриття крісла - полівінілхлорид

Косметологічне крісло BR-207A (Brightfield)

Косметологічне крісло BR-207A з 4 електродвигунами для регулювання основних секцій.

Стильне та елегантне крісло-кушетка підходить для виконання всіх типів сучасних косметологічних процедур. П'ятисекційна конструкція, позиціонування легким натисканням клавіші, м'яке покриття, що обволікає, забезпечить комфорт і затишок вашому клієнту протягом усієї маніпуляції.

Характеристики

Висота столу: 550 мм–750 мм

Довжина столу: 1830 мм

Ширина столу: 630 мм

Ширина столу без ручок: 700 мм

Діапазон руху спинної секції: 0-80 градусів

Діапазон руху ножної секції: 0-80 градусів.

Електродвигун: 4 шт

Управління: ручний пульт

Головна секція: висувна

Підлокітники: розсувні

Покриття крісла: полівінілхлорид

Основа конструкції: каркас із високоякісної сталі

Захисне покриття конструкції: епоксидне скловолокно

Вантажопідйомність: 105 кг

Косметологічне крісло DМ-234D/DМ-201 (Brightfield, Швеція)

Трисекційне крісло з ручками для косметологічних салонів та клінік естетичної медицини

Регулювання висоти – гідравлічний механізм, регулювання положення окремих секцій – механічний механізм

Характеристики

Висота столу – 650 мм – 760 мм

Довжина столу – 1850 мм.

Ширина столу без ручок – 600 мм.

Ширина столу з ручками – 860 мм.

Діапазон руху – 360 градусів

Вага – 60 кг

Управління висотою – ножна педаль

Знімний підголівник

Підлокітники – знімні

Покриття крісла – полівінілхлорид

Косметологічне крісло BR-273B (Brightfield)
Косметологічне крісло BR-273B з 4 моторами, електрична регульована висота, регулювання положення спини, сидіння та ножної секції.
Косметологічне крісло призначене для оснащення салонів краси, косметологічних кабінетів та медичних клінік з естетичної медицини. Функціональні та технічні характеристики косметологічного крісла дозволяють проводити весь спектр косметологічних процедур із максимальним комфортом клієнта та лікаря-косметолога.
Характеристики

Висота столу 650 мм – 900 мм

Довжина столу – 1830 мм

Ширина столу – 630 мм

Діапазон рух спинної секції – 0-80 градусів

Діапазон руху ножної секції – 0-80 градусів

Електродвигун – 4 шт

Управління – ручний пульт

Основа конструкції – каркас із високоякісної сталі З

Захисне покриття конструкції – епоксидне скловолокно

Вантажопідйомність – 105 кг