РЕАБІЛІТАЦІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ
"ПІД КЛЮЧ"

15 РОКІВ ДОСВІДУ
500+ РЕАЛІЗОВАНИХ ПРОЕКТІВ
ШОУ-РУМ КИЇВ, ОДЕСА, ЛЬВІВ, ДНІПРОРЕАБІЛІТАЦІЙНЕ ОБЛАДНАННЯ
"ПІД КЛЮЧ"

15 РОКІВ ДОСВІДУ
500+ РЕАЛІЗОВАНИХ ПРОЕКТІВ
ШОУ-РУМ КИЇВ, ОДЕСА, ЛЬВІВ, ДНІПРО
  • Гарантія до 2 років. Офіційні поставки. Сертифікати
  • Доставка, монтаж, обслуговування
  • Розтермінування, лізінг до 3 років, аванс 20%

Обладнання

Cтельовий підйомник GH1.
Комплектація для актвиної реабілітації.
Стандартний кронштейн для кріплення стропи до підйомника, стропа Active Trainer та рейкова система на всю кімнату (6м/4м). Направляюча рельса рухається між двома підтримуючими рельсами, що забезпечує доступ в будь-яку точку приміщення під системою. До складу також входять настінні кріплення і стоппери на усі рейки.
Кабіна для підвісної терапії WSC-4
В комплекті повний набір до WSC-4,
рельса з кронштейном для клітки реабілітаційної WSC-4.
Комплект для клітки реабілітаційної "Павук".
В комплекті ремінь шкіряний (1шт.), набір еластичних кордів (8 шт.), пахові ремені (2 шт.).
Стіл реабілітаційний для терапії широкий з електричним регулюванням висоти.
Стіл з широкою поверхнею 120 см., спеціально розроблений для кінезотерапії. Використовується для реабілітації дітей та дорослих з неврологічними порушеннями рухової системи, після інсульту, ДЦП. Велика робоча поверхня, а також регулювання висоти столу дозволяє терапевту з максимальним комфортом і мінімальними зусиллями застосовувати різні методики для реабілітації. Легка, але досить стійка структура, яка складається з односегментної поверхні. Дану модель можна обладнати двох-сегментной поверхнею, і в цьому випадку кут нахилу меншої частини опорної поверхні можна регулювати(опція). При бажанні стіл може бути оснащений колесами(опція). Колір оббивки може бути вибраний за бажанням. Для регулювання висоти столу (від 45 до 95 см) використовується електричний підйомник.
Вертикалізатор ортопедичний EasyStand Glider
Вертикалізатор-тренажер EasyStand Glider – це вертикалізатор для активної реабілітації в вертикальному положенні. На відміну від статичних вертикалізаторів, дозволяє користувачу, рухаючи руками ручки пристрою, викликати відповідну рухливість ніг, що забезпечує активну вертикалізацію та зміцнює м’язи в положенні «стоячи» або збільшує діапазон рухів в положенні «сидячи».
Сходи універсальні для навчання ходьби з похилою рампою S/U.
Сходи необхідні для сприяння у відновленні рухових функцій, відновленні навичок ходьби, тренування сили ніг, та реабілітації після перенесених травм опорно-рухового апарату, нервової системи, або травм які супроводжуються тимчасовою втратою рухливості.
Завдяки універсальним сходам з похилою рампою S/U людина може підготуватися до типових штучних перешкод, які зустрічаються в повсякденному житті. Підйом та спуск сходами або рампою впливають на організм як кардіотренування.

Реабілітаційна бігова доріжка THERAPY.
Бігова доріжка THERAPY розроблена відповідно до усіх вимог та побажаннь найвимогливіших реабілітологів та фізичних терапевтів.Данна бігова доріжка є незамінним елементом для реабілітації пацієнтів з пошкодженнями опорно-рухового апарату, вона може застосовуватись в ортопедії,неврології і спортивній медицині.
Головні переваги в використанні бігової доріжки THERAPY-це можливість налаштування дуже низької швидкості бігового полотна, швидкість плавно регулюється(для базової моделі швидкість до 13 км/год).Рейкове бігове полотно,на відміну від бігових доріжок з плоскою поверхнею, що проходить з тертям, бігові доріжки THERAPY вбирає в себе ударне навантаження, ефективно запобігаючи поширенні реакції перевтоми в поперековому відділі хребта та суглобах ніг,завдяки еластичному покриттю кожної пластини. Алюмінієві пластини-міцні,та не потребують особливого догляду за покриттям, виготовленні зі спеціальної еластичної і довговічної гуми.
Пристрій для реабілітації MOTOmed layson.l для ніг та рук.

Пристрій для реабілітації дітей, обладнаний роздвижним шасі, в комплекті з направляючими для ніг TrainCare, манжетами на зап`ясток для фіксації руки (пара), та з`ємною операційною панеллю.

Пристрій для реабілітації MOTOmed muvi.

Інноваційна концепція одночасного тренування всього тіла робить реабілітаційний пристрій MOTOmed muvi унікальним у своєму роді. Інтелектуальне програмно-кероване обертання педалей / ручок підлаштовується під конкретного користувача індивідуально. Користувач отримує широкий спектр можливостей, пропонованих пристроєм MOTOmed muvi, який ідеально підходить для сучасних активних людей.

Одночасне тренування ніг і рук. Одночасне обертання ніг і рук є унікальною функцією пристрою MOTOmed muvi. Вперше стало можливим задіяти всі кінцівки під час тренування. Це дозволяє скоротити трудомісткість під час лікування при одночасному підвищенні його ефективності.

Апарат для реабілітації руки.
Апарат реабілітації руки SY-HR06E призначений для відновлення рухливості суглобів пальців руки для пацієнтів з дисфункцією руху пальців при неврологічних захворюваннях, після травм. Використовується в травматологічній реабілітації (після травм), ортопедичній реабілітації (після ортопедичних операцій), нейрореабілітації (посттравматичній нейропатії, пошкодженні головного мозку). Пристрій можна використовуватися в установах, що займаються реабілітацією, включаючи лікарні, реабілітаційні центри або клініки, громадські реабілітаційні центри і установи по догляду за людьми похилого віку. Апарат реабілітації руки поєднує в собі технологію роботизованого екзоскелета і нейробіологію, поєднує активні і пасивні тренування, охоплює всі етапи реабілітації рук, допомагає пацієнтам тренувати і відновлювати рухові функції рук за допомогою серії пасивних і активних вправ, для відновлення здатності до опору.
Заявка на обладнання
Наші бренди