МЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ
"ПІД КЛЮЧ"

15 РОКІВ ДОСВІДУ
ШОУ-РУМ КИЇВ, ОДЕСА, ЛЬВІВ, ДНІПРОМЕДИЧНЕ ОБЛАДНАННЯ
"ПІД КЛЮЧ"


15 РОКІВ ДОСВІДУ
ШОУ-РУМ КИЇВ, ОДЕСА, ЛЬВІВ, ДНІПРО
 • Гарантія до 2 років. Офіційні поставки

 • Доставка, монтаж, обслуговування

 • Розтермінування, лізінг до 5 років

 • 3 000+ найменувань, гарантія до 2 років

 • Доставка, монтаж, обслуговування

 • Розтермінування, лізінг до 5 років

Діагностичне, УЗД обладнання
УЗД Versana Active. General Electric. USA
Аренда до 29 міс. з правом викупа
УЗ апарат може застосовуватися портативно або з мобільним візком. Швидко запускається перед початком обстеження і переходить в режим сну після обстеження (всього за 2 секунди). Це забезпечує економію заряду акумулятора.
Великий набір функцій і датчиків дозволяє виконувати весь спектр первинних УЗД-обстежень: поверхнево-розташованих органів, щитовидної і молочних залоз, опорно-рухового апарату, в гінекології, акушерстві, педіатрії, урології, кардіології, ангіологія та інших клінічних сферах, у тому числі, малоінвазивні втручання, інтенсивна терапія і невідкладна допомога.
УЗД Voluson Р8. General Electric. USA
Технология Voluson™ - це високі стандарти дво та три мірної візуалізації.

Voluson P8 забезпечує високий стандарт зображень як в акушерських та гінекологічних дослідженнях так і при скануванні серця, брюшної порожнини, сосудів і малих органів, що досягається завдяки новій платформі Voluson™ Core Architecture.

Мобільна і легка консоль ергономічна консоль оснащена 17-дюймовим пласким РК-монітором для комфортної роботи.
УЗД Philips Affiniti 30
Ультразвукова система експертного класу з компресійною еластографією задовольняє щоденну необхідність у швидкому проведенні найскладніших досліджень і надає точні результати в найкоротші строки.
Ключові переваги: Мобільність.
Підтримка об’ємної 3D та 4D-візуалізації.
Економія часу за рахунок інструментів оптимізації.
Гнучкі можливості документування та демонстрації досліджень.
Оптимальне робоче середовище та скорочення кількісті етапів сканування.
Діагностична точність та отримання високоякісних деталізованих зображень.
Портативний УЗД SonoScape S2.
Удосконалена модель портативного ультразвукового сканера SonoScape S2 може використовуватися сьогодні в багатьох підрозділах медицини: гінекологія і акушерство, урологія, педіатрія, хірургія та нейрохіругія, неонатологія і нейросонографія, онкологія, молочна залоза, кістково-м’язова система, а також для проведення досліджень черевної порожнини, щитовидної залози, інвазивних процедур, аналізу судин.
Портативний УЗД SonoScape S9.
Компактна система містить в собі повний пакет прикладних програм для кардіології, досліджень черевної порожнини, акушерства, гінекології, урології. SonoScape S9 об’єднує передові технології з ергономічним операційним дизайном.
15-дюймовий РК-екран з кутом нахилу 45°, 13.3-дюймовий повнофункціональний сенсорний екран з кутом огляду 135°. Два порти для датчиків. Система SonoScape S9 підтримує лінійний, конвексний, мікроконвексний, внутрішньопорожнинний, фазований, інтраопераційний, Pencil датчик олівцевого типу, об’ємний, внутрішньопорожнинний 4D і лапароскопічний.
Застосовуються технології: TDI, Ехо стрес-тест і еластографія. Повний програмне забезпечення для створення і ведення бази даних пацієнтів: DICOM 3.0, AVI/JPG, два USB порти, жорсткий диск, звіт в PDF, батарея гарантує 90 хвилин роботи в режимі перегляду зображень. Додатково SonoScape S9 може комплектуватися мобільним візком.
Електрокардіограф BeneHeart R3 3/12 канальний.
Апарат призначений для отримання, аналізу, відображення, зберігання і запису електрокардіографічних даних пацієнта для клінічної діагностики та досліджень. Має п'ятидюймовий кольоровий екран, на якому відображається інформація про пацієнта, частота серцевих скорочень, стан батареї, область кривих ЕКГ та ін. Може працювати від акумуляторної літієвої батареї. Для удосконалення роботи надається опційна можливість підключення до ПК і встановлення зручної мобільної стійки. Прилад може записувати до 500 записів і безперервно друкувати впродовж 2 годин за умови повної зарядки акумулятора.
Кольпоскоп KN2200B1 з ПО.
Бінокулярний кольпоскоп на підлоговому штативі призначений для отримання стереоскопічного зображення з великою глибиною різкості. Застосовується для клінічних досліджень вульви, піхви, шийки матки та інших частин. Система спостереження вбудованої шкали допоможе виміряти розмір ураження. П'ятикратне збільшення фокуса, чудова якісна видимість. Зелений фільтр для полегшення спостереження капілярних уражень. Можна вибрати LED або галоген як джерело світла. Багатофункціональне програмне забезпечення з можливістю спостереження зображення, захоплення, записування відео, заморожування, редагування, друку звітів і зберігання.
Вбудований стандартний шаблон звітів, зручний для редагування та друку підтримує різні формати звітів діагностики та роздруку RGB зображень, лікар може розробити шаблон під свої вимоги. 1/3" SONY CMOS камера.
Крісло гінекологічне КС-3РГ.
Сучасне маніпуляційно-оглядове крісло для відділень гінекології, урології, ректоскопії та проктології. Елегантний дизайн, який відповідає сучасним вимогам.
Крісло оглядове складається з міцного металевого каркаса, на якому розташовані м'які подушки. Спинка крісла має ступінь регулювання від 100 до 850. Регулювання нахилу спинки здійснюється за допомогою ручки, розташованої в правій частині сидіння. Крісло може комплектуватися додатковою панеллю для ніг і підлокітником для внутрішньовенних ін'єкцій. Регулювання висоти крісла — гідравлічне.
Тулієвий лазар хірургічний MultiPulse Tm+1470.

Jena Surgical пропонує MultiPulse Tm+1470, єдину систему, яка поєднує в собі лазер останнього покоління Thulium:YAG на 1940 нм з лазером діодом 1470нм (максимальна потужність 120 ВТ +30ВТ). Система розроблена для забезпечення найкращої продуктивності в операційній

Вибір випромінювання при 1 940 нм невипадковий. Ця довжина хвилі поглинається водою більше, ніж туліем 1-го покоління Thulium при 2040 або Holmium при 2100 нм.

Для забезпечення кращого ефекту коагуляції в MultiPulse Tm + 1470 інтегрований раманівський лазер з довжиною хвилі 1470 нм, який можна комбінувати за бажанням в одній волоконнії оптиці.

Відеогастроскоп OPTERA GIF-H170 OLYMPUS.

Гастроінтестинальний відеоскоп GIF-H170 від надійного японського виробника OLYMPUS призначений для застосування на верхньому відділі шлунково-кишкового тракту (включаючи стравохід, шлунок і дванадцятипалу кишку). HDTV якість зображення вражає точною деталізацією і яскравим кольором, що допомагає виконувати більш складні процедури. NBI - вузька смуга відображення - це технологія, яка покращує візуалізацію судин і м'язової поверхності. Близький фокус дозволяє отримати збільшене наближене зображення, просто перемістивши кінчик ендоскопа до слизової оболонки на відстань до 2 мм.
OLYMPUS OPTERA CV-170
Ендоскопічна система Olympus OPTERA CV-170
– новий стандарт у здійсненні планових скринінгових досліджень від провідного бренду медичного обладнання Olympus. Синергія новітніх технологій і компактності дає змогу значно розширити можливості ендоскопії.
Відеоендоскопічна система Olympus OPTERA CV-170 забезпечує стовідсоткову точність і якість візуалізації. Апарат підтримує технології HDTV і NBI, реалізація яких стала можлива завдяки використанню світлодіодного джерела світла. HDTV (High Definition Television) – високоточна відеопередача з роздільною здатністю 1080 пікселів. Технологія дає змогу досягти високої чіткості зображення з точним фокусом на деталях. В результаті ви отримуєте зображення з мінімальним шумом і зернистістю.

Відеоколоноскоп OPTERA

Відеоколоноскоп CF-H170L забезпечує HDTV-візуализацію, що дозволяє отримувати зображення високої якості full HD (1920х1080 пікселів).Прилад оснащений функцією вузькоспектральної візуалізації (NBI), яка поєднується з технологією HDTV для досягнення максимальної ефективності. Технологія NBI покращує видимість капілярів та інших структур на поверхні слизової оболонки. Це дозволяє проводити мінімум інвазивних процедур, таких як біопсія та підвищує якість дослідження.
Медичний монітор Olympus.
Характеристики:
24", LED, Full HD, 1920x1200, 16:10.


Рентгени, КТ, МРТ обладнання
Комп'ютерний томограф Toshiba Aquilion 64. б/у. Японія
Aquilion 64 виробництва Toshiba Мультисрізовий КТ-сканер преміум-класу
Система Aquilion 64 є мультизрізовим КТ-сканером з можливістю одночасного отримання 64 зрізів товщиною 0,5 мм за час повного обороту 0,35 с.
Aquilion 64 чудово підходить для дослідження головного мозку і всього тіла, включаючи формування зображень серця та судин і, особливо, у випадках, коли необхідно отримати дані для великих обсягів при одноразовій затримці дихання, наприклад, при множинні травми, емболії легень та в онкології.

КТ Philips Brilliance 64. б/у
Апарат є одним з самих сучасних, потужних і універсальних систем на сьогоднішньому ринку. Завдяки 64-канальної конфігурації ця установка здатна обробляти серцево-судинні, травматологічні, легеневі, педіатричні і багато інших задач по візуалізації.
Рентгенівська трубка: 800 8,0 MHU;
Сегментований анод;
Інтелектуальний інтерфейс;
Детектори 64×0,625 мм;
Реконструктор: 20 знімків/с;
4D Angio Volume;
Повітряна система охолодження;
Генератор 60кВт.
Комп’ютерний томограф ANATOM 32 Fit
 • Томограф премиум класса.
 • Генератор мирового производителя Spellman (США).
 • Встроенные протоколы низких доз.
 • Рентгеновская трубка VAREX (США).
 • Керамический детектор OptiWave собственного производства.
 • Пакет фирменных программ и технологий ANKE.
 • Интеллектуальная платформа ClearView.
 • Комплектация инжектором, принтером и UPS-системой.
МРТ PHILIPS ACHIEVA 1.5Т. б/у
Кожен із компонентів томографа (включаючи 16-канальну систему збору даних, технологію SmartExam, спеціалізовані котушки SENSE, технологію паралельного сканування Philips SENSE, методи відображення у всій їх глибині та різноманітності, а також інноваційні розробки в галузі оптимізації робочого процесу) працює на загальну роботи сканера.
Технічні характеристики:
Діаметр тунелю в Philips Achieva 1.5T - 60 см
Широкий отвір для пацієнта має розтруб 110 см
Горизонтальне переміщення 215 см із точністю ± 1.0 мм
Можлива синхронізація з датчиками фізіологічних сигналів із застосуванням стандартного обладнання для послідовного запуску та стробування: Датчик периферичного пульсу, Датчик дихальних скорочень, ЕКГ, ВКГ.
МРТ i_Magnate 1.5T. б/у
CR Wandong нещодавно випустив свою оптичну НАДПРОВІДНУ МРТ-систему i_Magnate 1.5 T. Ця система використовує найсучасніші оптичні технології передачі радіочастотних сигналів і технологію паралельної обробки зображень по 8-32 каналах. Це забезпечує чудову якість зображення і високу швидкість сканування.
Завдяки новій технології управління мобільними пристроями і цифровій платформі обробки зображень, ви можете насолоджуватися прекрасним досвідом інтелектуальної та ефективної роботи.
Головні функції:
Оптична технологія RF значно підвищує коефіцієнт SNR і якість зображення
Ультракороткий отвір з просторим діаметром отвору
8-32 канали паралельної реєстрації досягли більш високої швидкості сканування
Технологія нульового витрати гелію
Доступно управління мобільними пристроями
Маммограф Siemens Mammomat 3000 Nova.
Мамографічна система високого класу для скринінгових та діагностичних досліджень.
Пристрій пропонує найуніверсальнішу технологію для візуалізації грудей та біопсії.
Рентгенівський мамограф забезпечує високу якість зображення, зручний в керуванні та безпечний для пацієнта. Його відкритий дизайн, вбудовані функції та надійність роботи гарантують найвищу продуктивність.
Висока роздільна здатність;
Дрібні деталі добре видно;
Мала доза опромінення;
Ітнеграція з іншими пристроями;
Ізоцентричне обертання труби по осі X;
Легкий доступ пацієнтів до всіх типів комплекції для обстеження;
Є можливість модернізації переходу на цифровий формат;
Чудові ергономічні умови;
Зручне керування та просте налаштування.
МРТ 0,36 open i.
Магнітно-резонансний тограф i_Open 0.36T має найкомпактніший розмір і найменшу межу поширення магнітного поля в 5 Гаус, що дає змогу розмістити МРТ систему в кімнаті площею до 20 м2, водночас магнітне поле не виходити за межі приміщення. Унікальна розробка компанії WANDONG — Активна плоска система Екранування Градієнтів із використанням матеріалів, аморфних до вихрових струмів, виконує завдання компенсації дії вихрових струмів, яка стоїть перед розробниками МРТ-систем. Найпотужніша в галузі радіочастотна система з РЧ-підсилювачем потужністю до 6 кВт у поєднанні з потужною градієнтною системою забезпечують оптимальні для МР-томографа значення градієнта в межах від 11 до 30 мТ/м і швидкістю нарощування від 55 до 120 мТ/м/мс, що дає змогу отримувати радіочастотні імпульси оптимальної форми та дає більшу гнучкість під час формування необхідних послідовностей.
Заявка на обладнання
Операційне обладнання
Тулієвий лазар хірургічний MultiPulse Tm+1470.
Jena Surgical пропонує MultiPulse Tm+1470, єдину систему, яка поєднує в собі лазер останнього покоління Thulium:YAG на 1940 нм з лазером діодом 1470нм (максимальна потужність 120 ВТ +30ВТ). Система розроблена для забезпечення найкращої продуктивності в операційній

Вибір випромінювання при 1 940 нм невипадковий. Ця довжина хвилі поглинається водою більше, ніж туліем 1-го покоління Thulium при 2040 або Holmium при 2100 нм.

Для забезпечення кращого ефекту коагуляції в MultiPulse Tm + 1470 інтегрований раманівський лазер з довжиною хвилі 1470 нм, який можна комбінувати за бажанням в одній волоконнії оптиці.

Гастро і Колоноскоп Olimpus 180.
Медична відеосистема для ендоскопії Olympus CV-180 – візуальна устновка для проведення гастроскопії і колоноскопычних процедур, які потребують деталізованого зображення внутрішніх порожнин людини. Надає оператору широкий інструментарій, завдяки якому досягаються знімки високої чіткості та точності. Може використовуватися для дорослих, дитячих та неонатальних випадків.
Full HD
відеоцентр Olympus CV-180
джерело світла Olympus CLV-145
Відеокамера OTV
монітор SONY Full HD 24дюйма
Фіброгастроскоп
Стійка мобільна Olympus
Лапароскопічна стійка Karl Storz.
Стійка для лапароскопічної хірургії. Комплекс надає лікарю широкі можливості візуалізації анатомічних структур в ендовідеохірургії.
Дозволяє візуалізувати найдрібніші об’єкти анатомії з максимальною точністю.
Висока ступінь деталізації;
Чудова видимість досліджуваних об’єктів;
Автоматичне та ручне регулювання ключових параметрів;
Природне освітлення без спотворень;
Просте налаштування та зручний інтерфейс керування;
Мобільність та простота в переміщенні;
Ергономічність та ефективність.
Цифровий портативний кольпоскоп (Lapomed).
Кольпоскопи LAPOMED – це повністю готові сбалансовані рішення, що не потребують додаткових опцій. Такі кольпоскопи можно застосовувати одразу після отримання “з коробки”.
Стаціонарна кольпоскопічна система експертного класу, що включає в себе усе необхідно для проведення професійної кольпоскопії з обробкою даних, веденням бази досліджень та записом результатів досліджень на зовнішні носій. Нічого додатково докупати не треба, система повністю готова до роботи та включає в себе такі основні елементи:
приладова стійка;
монітор 21 дюйм;
цифровий кольпоскоп на кронштейні;
вбудована система для роботи з дослідженням та веденням бази пацієнтів;
Стіл операційний механічний PAX-ST-D
Операційний стіл PAX-ST-D - багатофункціональний механіко-гідравлічний стіл, який призначений для проведення широкого спектра операцій в загальній хірургії, урології, ЛОР, малоінвазивній хірургії, ендоскопії, операцій на черевній порожнині, нейрохірургії, ортопедії та інших.
Він заслужено є одним із найпопулярніших в Україні операційних столів завдяки надійності, функціональності та доступній ціні.
Наркозно-дихальний апарат (Біомед).
Анестезіологічна станція преміум класу, створена для проведення інгаляційної анестезії в спеціалізованих медичних установах. Має широкий набір режимів вентиляції включаючи інвазивний і не інвазивний, що забезпечує широке коло використання, безпеку для пацієнта і комфорт в роботі для користувача.
Висока точність контролю показників роботи апарату і висока надійність його вузлів і систем забезпечує стабільну ингаляционную анестезію і контроль показників дихання під час проведення операцій.
Комплекс електроенцефалографічний комп”ютерний “Braintest 24”.
Багаторічний досвід розроблення і виробництва комп’ютерних електроенцефалографів дозволив нам спроектувати багатофункціональний прилад із простим інтерфейсом керування.
Для роботи з великим масивом даних ЕЕГ-досліджень ми зробили максимально зручне для сприйняття та роботи програмне забезпечення з простим та інтуїтивно зрозумілим настроюванням програми.
Спливаючі підказки й уточнюючі запитання полегшують зв’язок « лікар-прилад-лікар», інструкція дає докладні пояснення.
Eлектрокардіограф BeneHeart R12, 12-ти канальний (Mindray).
Стаціонарний 12-канальний електрокардіограф Mindray BeneHeart R12 призначений для збирання, аналізу, зображення, зберігання й запису електрокардіографічної інформації в дітей і дорослих будь-якого повернення, починаючи з народження, для цілей клінічних досліджень та діагностики.
Цей пристрій має вбудований алгоритм аналізу ЕКГ і здатний аналізувати одержувані форми кривих, вимірювати вихідні сигнали та ставити діагноз.
Воно дає змогу роздруковувати звіти про ЕКГ за допомогою внутрішнього пристрою термодруку або на зовнішньому принтері.
На великому кольоровому екрані (8 дюймів) зручно переглядати отримані ЕКГ криві. А за допомогою доречної клавіатури реєструвати дані пацієнта.
Прилад може працювати від батареї під час транспортування пацієнта в межах медичного закладу або під час живлення від мережі змінного струму. Основним джерелом живлення для пристрою слугує мережа змінного струму. У разі перебоїв електроживлення обладнання автоматично починає працювати від батареї.
Електрокардіограф Mindray BeneHeart R12 має опційну можливість під'єднання до ПК і Wi-Fi модуля.

Система холтерівського моніторування ЕКГ ECGpro Holter (версія H, 12-ти канальна).
Система холтерівського моніторування ЕКГ ECGpro Holter (версія H):
експертний Холтер ЕКГ з повним спектром діагностичних інструментів із проспективним і ретроспективним аналізом 3-х і 12-канальних ЕКГ-дизаторів тривалістю до 7 діб.
точність автоматичного аналізу 99,9%
автоматичне розпізнавання 6 типів комплексів
автоматичне виявлення 60 типів аритмій
можливість створення власних типів подій
експертні аритмологічні інструменти
аналіз інтервалів QT
графік залежності QT/RR (2D, 3D)
аналіз ритму за допомогою розкладання Лоренця, 3D розкладання Лоренця
повний аналіз ЧСС і RR інтервалів, включно з ВРС
спектральний аналіз
експертний аналіз роботи ШВР (ЕКС)
розподіл порушень роботи ШВР (ЕКС)
графік залежності
експорт результатів
Система добового моніторування АТ «ABPpro».
Маленький, легкий і майже непомітний, проте точний, надійний та витривалий. Верифіковано за клінічними протоколами ESH.
Компактний реєстратор займає мінімум місця, носиться безпосередньо на манжеті і майже не відчувається під час моніторингу - немає довгих шлангів, немає складного та дратівливого кріплення на тілі. Зручний у підготовці, комфортний для пацієнта.
Унікальна технологія вимірювання в процесі накачування забезпечує новий рівень комфорту для пацієнта завдяки меншій тривалості вимірювання (тиск у манжеті піднімається до мінімально необхідного рівня) та суттєвому зниженню неприємних відчуттів під час накачування манжети.
Кисневий концентратор (Біомед).

Призначений для підключення до наркозних апаратів, апаратів ШВЛ, Кисневий концентратор «БІОМЕД» LF-H-10A призначений для використання в лікувальних установах. Це - електричний пристрій, що забезпечує відділення кисню від кімнатного повітря. Апарат забезпечує подачу кисню високої концентрації. Клінічні дослідження показали, що кисневі концентратори терапевтично еквівалентні іншим типам систем подачі кисню. Кисневий концентратор «БІОМЕД» LF-H-10A використовується для підключення до наркозних апаратів, апаратів ШВЛ, палатної системи подачі кисню. Ця модель кисневого концентратора дозволяє частково відмовитися або замінити кисневі балони і систему централізованої подачі кисню.

Крісло гінекологічне.
Проведення гінекологічних оглядів і операцій в клінічних відділеннях і поліклініках.
Кут нахилу секції спинний регулюється за допомогою вбудованої пневматичної пружини. Діапазон – 25 ° -75 °;
Кут нахилу секції для сидіння лежить в діапазоні 12 ° -32 °; Повороти підлокітників можна змінити від 0 ° С до 90 ° С;
Для розташування ніг в позиції, необхідної для проведення лікарської маніпуляції, ножні упори можуть змінювати кут нахилу і розходитися назовні. Положення упорів для ніг змінюється в діапазоні 10 ° -75 °;
Для пересування по території клініки є колеса;
Для міцної установки з виключенням відкочування, крісло забезпечене надійними наполегливими ніжками.
Для якісного огляду крісло оснащене джерелом світла і екраном захисним. Нахил світильника - 60 ° С;
Зміна висоти крісла і кута нахилу секції для сидіння забезпечується роботою 2-х електроприводів LINAK, виробництва Данії.
Діапазон зміни висоти крісла – 66,0-91,0см ± 15мм.
Хірургічний комбінований світильник.
Світлодіодний безтіньовий світильник для оснащення великих і малих операційних, перев'язувальних та інших відділень медичного закладу з підвищеними вимогами до висвітлення.
Технічні особливості:
Різноманіття в комплектації. Стійка операційного світильника має кілька конфігурація для кріплення на стелі й стіни. Також існує мобільна версія світильника - на пересувний чотирьох колісної стійкій платформі.
Інноваційність. Освітлювальні модулі складаються зі світлодіодних ламп нового покоління.
Надійність в експлуатації. Експлуатаційний ресурс світлодіодів складає 50 тисяч годин роботи.
При створенні конструкції операційного світильника й освітлювального модуля використовувалися компоненти німецьких компаній Ondal і Osram
Розширений функціонал. Всі версії світильника оснащені сенсорним екраном управління з можливістю регулювання світлової температури й індексу передачі кольору.

Візок для перевезення хворого.

Візок для перевезення хворих використовується в медичних установах, призначений для транспортування хворих в горизонтальному положенні. Візок оснащений однією ручкою у вигляді низького бильця.
Візок складається з металевого каркасу, який встановлений на 4 поворотних колеса, два з котрих оснащені гальмами. Ложе візка обтягнуто вінілісшкірою.
Для додаткової зручності візок оснащена регульованим підголовником, його кут нахилу фіксується гребінкою.


Матеріал: сталь з полімерним покриттям
Ложе: шкірзамінник
Розміри: 2056х640х980 мм

Кушетка медична оглядова.

Двосекційна, стаціонарна.
Каркас із металевого профільного прокату 25х25х1,8 мм, виконаний з використанням технології гнутих труб з покриттям, здійсненим методом порошкового фарбування в білий або світло-сірий колір.
М'який елемент кушеток виготовлений на основі з ДСП 16мм, поролону 30 мм щільністю 25 кг / м^3 та покрито штучною шкірою.
Головна секція регулюється по висоті за допомогою ступінчастого механізму Rostomat у шести положеннях.
Стандартно кушетка виготовляється із сірою або бежевою оббивкою, можливе її виконання в іншому кольорі на замовлення клієнта.
Серія кушеток оглядових (КМО-1 та КМО-2), від діагностичних кушеток (КМД-4 та КМД-6) відрізняються висотою, яка становить 500 мм до рівня ложа.

Ширма для кабінетів і палат на 3 секції.
Застосовується в лікувальних і оздоровчих закладах як своєчасна перегородка для відділення частини приміщення (оглядового, приймального, процедурного кабінету).
Ширма складається з металевого каркаса, на якому натягнута тканина. Каркас ширми виготовлений із металевого профілю з полімерно-порошковим покриттям, стійким до дезінфекції та механічних пошкоджень. Кожна секція має три роликові опори.
Габаритні розміри, (довжина/ширина/висота), мм: 2250х500х1800.
Ширма дає собою перегородку, ключовим призначенням якої вважається розділення місця. Ширма ізолює частка оглядової кімнати, у якій хворі мають усі шанси приготуватися до наступного огляду.
Нетяжні матеріали, заважають вторгненню струменів світла.
Наші бренди
Побачити обладнaння наживо/обладнення під замовлення